اخبار واحد کرمان - آرشیو

جهاددانشگاهی استان کرمان توانمندی لازم درجهت ارایه خدمات آموزشی و پژوهشی در زمینه صنعت و معدن را دارد

رییس جهاددانشگاهی استان کرمان، یکی از رویکردهای جهاددانشگاهی را توجه ویژه به صنایع و معادن استان ذکر و تصریح کرد: جهاددانشگاهی استان کرمان این توانمندی و پتانسیل را دارد تا در زمینه پژوهش و آموزش در حوزه صنعت و معدن اقدامات موثری را انجام دهد.

ادامه مطلب
تعدادی از غرفه های بازار قلعه محمود افتتاح شد
با حضور مسوولان و رییس جهاددانشگاهی استان؛

تعدادی از غرفه های بازار قلعه محمود افتتاح شد

در راستای احیا بازار تاریخی قلعه محمود و ایجاد انگیزه جهت سرمایه گذاری در آن، تعدادی از حجره های بازار مذکور با حضور برخی از مسوولان و رییس جهاددانشگاهی استان کرمان افتتاح شد.

ادامه مطلب

کانون خیریه جهادی مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی برگزیده جشنواره رویش شد.

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان کرمان، کانون خیریه جهادی مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی شعبه کرمان با توجه اقدامات خوبی که در دوران شیوع کرونا در سطح استان کرمان انجام داد در چهارمین جشنواره درون دانشگاهی رویش مقام شایسته تقدیر را کسب کرد.

ادامه مطلب

پنجمین دوره سلسله نشستهای چشم انداز صنعت گردشگری برگزار شد

پنجمین دوره سلسله نشستهای چشم انداز صنعت گردشگری ایران با موضوع ظرفیتهای گردشگری بیابان لوت توسط مرکز علمی فرهنگی کویر حوزه معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی استان کرمان و با همکاری انجمن حامیان بیابان لوت برگزار شد.

ادامه مطلب
بازدید مدیر مرکز نظارت و مدیرحراست جهاددانشگاهی  استان کرمان از مرکز آموزش علمی کاربردی زرند

بازدید مدیر مرکز نظارت و مدیرحراست جهاددانشگاهی استان کرمان از مرکز آموزش علمی کاربردی زرند

مدیر مرکز ارزیابی و نظارت و مدیر حراست جهاددانشگاهی استان کرمان ضمن دیدار با پرسنل مرکز علمی کاربردی زرند، بر همدلی و همکاری اعضا در جهت پیشرفت مجموعه تاکید کردند و خواستار تعامل بیشتر در راستای پویایی این مرکز شدند.

ادامه مطلب