برگزاری مراسم گرامیداشت عید سعید غدیرخم در جهاددانشگاهی استان کرمان

۲۸ تیر ۱۴۰۱ | ۰۸:۱۱ آخرین اخبار اخبار واحد کرمان
مراسم گرامیداشت عید سعید غدیرخم در دفتر مرکزی جهاددانشگاهی استان کرمان با حضور پرسنل این مجموعه برگزار شد.
برگزاری مراسم گرامیداشت عید سعید غدیرخم در جهاددانشگاهی استان کرمان

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان کرمان، حجه الاسلام و المسلمین حسن عامری رابط نهاد رهبری در دانشگاه علمی کاربردی استان کرمان گفت: امروز آنچه که برای جهان اسلام و هفتاد و سه فرقه که با نام اسلام روی کره زمین زندگی می کنند، یک اصل حیاتی به شمار می آید، وحدت و برادری است.

وی با بیان اینکه باید با امکانات بالفعل و بالقوه در نشر و گسترش اسلام با شتاب، تلاش کنیم، گفت:  اگر همه ی مسلمانان با هم متحد باشند و همه امکانات مادی و معنوی خود را به کار گیرند هیچ ابر قدرتی نمی تواند به آنها ضربه ای وارد کند.

حجه الاسلام و المسلمین عامری، یکی از راههای رسیدن به اتحاد را وحدت در عقیده و آرمان، ذکر و تصریح کرد:  باید به تفکر ناب اسلامی دست یافت و به اصول و مبانی واحد فکری رسید تا همه ی اختلافات از بین برود و باید سیره، راه و رسم پیامبر خدا را به درستی بررسی نماییم.

رابط نهاد رهبری در دانشگاه علمی کاربردی استان کرمان، به اهمیت روز عید سیعد غدیر خم اشاره و با بیان اینکه راه رسیدن به وحدت آسان است، گفت: برای ما سیره، روش و قول پیغمبر حجت شرعی است.

وی همچنین در پایان اظهار کرد: دیانت عین سیاست و سیاست عین دیانت است و سکولاریسم توطئه غرب می باشد و قطعا با پیروی از سنت پیامبر اختلافات از عمل، رخت می بندد.

text to speech icon