رئیس مجمع نمایندگان استان:

جهاددانشگاهی در کرمان با باور توان ایرانی قله های پیشرفت را طی می نماید

۱۷ مرداد ۱۴۰۰ | ۲۲:۲۰ آخرین اخبار اخبار واحد کرمان
رئیس مجمع نمایندگان استان در تماس تلفنی با دکتر مهدی بازمانده رئیس جهاددانشگاهی استان کرمان، گفت: جهاددانشگاهی استان کرمان، به خوبی اثبات کرده که می تواند موانع را از جلوی راه خود بردارد و با باور توان ایرانی قله های پیشرفت را طی می نماید.
جهاددانشگاهی در کرمان با باور توان ایرانی قله های پیشرفت را طی می نماید

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان کرمان، شهباز حسن پور رئیس مجمع نمایندگان استان کرمان ضمن تبریک چهل و یکمین سالگرد تشکیل این نهاد گفت: جهاددانشگاهی فعالیت‌های خوبی در عرصه‌های مختلف در کشور و استان کرمان داشته است که دستاوردها و برکات آن را شاهد هستیم.
وی افزود: جهاددانشگاهی همزاد انقلاب بوده و نگاه علمی را با کار جهادی به عنوان دو اصل مؤثر در مسیر پیشرفت به کار گرفته است.

حسن پور ادامه داد: جهاددانشگاهی استان کرمان توانسته است با استفاده از منابع محدودی که در اختیار دارد به گونه ای به رفع نیازهای فردی و گروهی افراد جامعه با موضوعات مختلف بپردازد.

وی ضمن تشکر از جهاددانشگاهی استان کرمان به سبب پیگیری مستمر مباحث مربوط به حوزه تخصصی صنعت و معدن، گفت: حوزه معدنی به ویژه در استان کرمان گستردگی بسیاری دارد و ورود جهاددانشگاهی به این مبحث به عنوان یک مرکز علمی و اجرایی از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

حسن پور گفت: با توجه به اینکه این نهاد ارزشمند از دانش کافی در این راستا برخوردار است قطعا بازوی توانمندی در این حوزه محسوب می شود و این پشتکار ثمرات خوبی را برای استان به همراه دارد.

وی به اقدامات جهاددانشگاهی در حوزه های علمی، فرهنگی، پژوهشی و … در استان و کشور اشاره کرد و افزود: خوشبختانه از جهاددانشگاهی به نیکی یاد می شود که نشان از همدلی و همفکری همه ی جهادگران عزیز در این نهاد دارد.

حسن پور گفت: جهاددانشگاهی در راستای ترویج ارزش‌های انقلاب حرکت می ‌کند و یکی از نهادهایی است که می‌تواند با تکیه بر نقش و ظرفیت نیروهای متخصص جوان و جهادی در راستای دستیابی اهداف والای خود حرکت کند.

رئیس مجمع نمایندگان استان گفت: آنچه که اهمیت دارد ورود جهاددانشگاهی به مباحث مورد نیاز و روز جامعه است و خوشبختانه در این مسیر نقش آفرینی کرده است.