دیدار مدیر مرکز آموزش جهاددانشگاهی شهرستان بم با رییس کمیته امداد امام خمینی( ره) این شهرستان

۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ | ۱۶:۱۵ آخرین اخبار اخبار واحد کرمان
دکتر حمید تیرگر مدیر مرکز آموزش جهاددانشگاهی شهرستان بم با مسعود صادقی رییس کمیته امداد امام خمینی ( ره) این شهرستان دیدار و گفت و گو کرد.
دیدار مدیر مرکز آموزش جهاددانشگاهی شهرستان بم با رییس کمیته امداد امام خمینی( ره) این شهرستان

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان کرمان، در این دیدار حمید تیرگر با اشاره به توانمندیهای جهاددانشگاهی درحوزه های مختلف آموزشی، پژوهشی و فرهنگی از آمادگی جهاددانشگاهی جهت راه اندازی قرارگاه کار آفرینی در شرق استان خبر داد.

 وی گفت: ماموریت جهاددانشگاهی در حوزه آموزش، آموزش های تخصصی مهارت محور است که  منجر به کار آفرینی می شود. 

تیرگر یادآور شد: در شرق استان  کارگروههای مختلفی از جمله گردشگری، تخصصی کار آفرینی، مدیریت پسماند، انرژی های نو، کشاورزی با محوریت کشاورزی پایدار و بیابان زدایی، فرهنگ و هنر را در اسرع وقت دایر و از افراد توانمند و نخبگان در این کارگروهها استفاده خواهد شد .

وی در ادامه مطلب فوق افزود: امید است بتوانیم  در شرق استان تحول علمی که منجر به کارآفرینی دانش بنیان می شود، ایجاد کنیم.

در این نشست مسعود صادقی رییس کمیته امداد امام خمینی ( ره) خواستار ورود جهاددانشگاهی به حوزه اشتغال و خودکفایی در کمیته امداد امام (ره) در شرق استان شد .

 وی به رویکرد کمیته امداد برای خودکفایی مددجویان تحت حمایت این نهاد  با ایجاد مشاغل پایداراشاره و تصریح کرد: جهاددانشگاهی به عنوان یک نهاد انقلابی و تاثیرگذارمی تواند در این حوزه بازوی توانمندی در کنار کمیته امداد امام خمینی( ره ) باشد.

در این دیدار مقرر گردید تفاهم نامه ای دو جانبه فی مابین کمیته امداد امام خمینی( ره) بم و جهاددانشگاهی جهت استفاده از ظرفیت طرفین منعقد شود.

text to speech icon

( ۲ )