توسط جهاددانشگاهی استان کرمان برگزار شد؛

دوره های آموزشی صنایع دستی ویژه مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره)

۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ | ۱۸:۵۴ آخرین اخبار اخبار واحد کرمان
توسط جهاددانشگاهی استان کرمان دوره "رزین زیورآلات" و کارگاه "آشنایی با بازاریابی صنایع دستی" ویژه مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) برگزار شد.
دوره های آموزشی صنایع دستی ویژه مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره)

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان کرمان، مرکز آموزش و پشتیبانی صنایع دستی جهاددانشگاهی استان کرمان با هدف احیاء بازار تاریخی قلعه محمود، ارتقاء سطح توانمندی در زمینه تولید و اشتغال صنایع دستی و با تاکید بر موضوع پشتیبانی از هنرجویان بخصوص بانوان سرپرست خانوار و فارغ‌التحصیلان دانشگاه بمنظور اتصال به بازار کار و فروش در کنار ایجاد رونق و رفت و آمد در بازار تاریخی قلعه محمود فعالیت خود را آغاز کرده است.

از این رو علاوه بر ایجاد ارتباط مستقیم با مردم محلی، تعامل و همکاری با نهادهایی مانند کمیته امداد امام خمینی، بهزیستی، خیریه ها، سازمان‌های مردم نهاد و… از اهمیت به سزایی برخوردار است.

در همین راستا و طی هماهنگی های صورت گرفته فی مابین این مرکز و کارگروه آموزش و اشتغال کمیته امداد امام خمینی استان کرمان، در مرحله نخست تعداد 14 نفر از مددجویان این نهاد بمنظور شرکت در دوره رزین زیورآلات به این مرکز معرفی شده و آموزش های مربوطه را گذراندند.

در ادامه نیز تعداد 50 نفر از مددجویان این نهاد در کارگاه 'آشنایی با بازاریابی صنایع دستی' با هدف توانمند سازی تولیدکنندگان برای حضور فعال در بازارهای فیزیکی و مجازی شرکت خواهند داشت.

افراد منتخب و مستعد در رشته رزین زیور آلات نیز، بمنظور شرکت در دوره تکمیلی رزین معرفی خواهند شد.

شماره تماس مرکز:

03432260592

صفحه مجازی مرکز آموزش و پشتیبانی صنایع دستی:

https://www.instagram.com/p/CHu3eqIpjbu/?igshid=11mme13yjp5g5

text to speech icon

( ۲ )