بازدید سرزده مدیر مرکز ارزیابی و نظارت راهبردی از مرکزکوتاه مدت شماره ۶ جهاددانشگاهی استان کرمان

۰۷ دی ۱۳۹۹ | ۰۷:۳۶ آخرین اخبار اخبار واحد کرمان
به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان کرمان، آقای محمدی مدیر مرکز ارزیابی و نظارت راهبردی جهاددانشگاهی استان کرمان در بازدید از مرکز آموزشی کوتاه مدت شماره شش در مورخ ۶ دی ماه ۱۳۹۹، گفت: مدیر به همراه کارکنان می توانند به موفقیت یک مجموعه کمک کنند و پایدار بودن مجموعه ها برمی گردد به عملکرد افرادی که در آن مجموعه به خوبی و صادقانه فعالیت می کنند که مهمترین آن داشتن نظم کاری میباشد.
بازدید سرزده مدیر مرکز ارزیابی و نظارت راهبردی از مرکزکوتاه مدت شماره ۶ جهاددانشگاهی استان کرمان

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان کرمان، آقای محمدی مدیر مرکز ارزیابی و نظارت راهبردی جهاددانشگاهی استان کرمان در بازدید از مرکز آموزشی کوتاه مدت شماره شش در مورخ 6 دی ماه 1399، گفت: مدیر به همراه کارکنان می توانند به موفقیت یک مجموعه کمک کنند و پایدار بودن مجموعه ها برمی گردد به عملکرد افرادی که در آن مجموعه به خوبی و صادقانه فعالیت می کنند که مهمترین آن داشتن نظم کاری میباشد.

وی همچنین به توانمندی های جهاددانشگاهی در سراسر کشور اشاره و تصریح کرد: در استان کرمان پتانسیل های بسیار بالایی وجود دارد که متاسفانه بخشی از این پتانسیل ها مغفول مانده است.لذا توجه به همه ظرفیت های استان می تواند جهش چشمگیری را در جهاددانشگاهی به ارمغان آورد که قطعا با همکاری همه کسانی که در این مجموعه هستند، محقق خواهد شد.

وی ادامه داد: جهاددانشگاهی باید بیش از این در زمینه پژوهشی و آموزشی وارد شود و مانند برخی استان های دیگر عملکرد بهتری را در این زمینه به جای گذارد.

ایشان همچنین  بحث نظارت و ارزیابی را مهم ذکر کرد و اظهار داشت: امید است بتوانیم در کنار هم و با یکدیگر به مجموعه خدمت کنیم و نقاط ضعف، قوت و پتانسیلهای موجود در مجموعه را شناسایی کنیم و در راستای پیشبرد اهداف مجموعه گام برداریم و باید کارهای خوبی را که در مجموعه انجام می شود اطلاع رسانی کرد تا باعث ایجاد انگیزه و نشاط در بین کارکنان شود.

اقای محمدی با اشاره به اینکه، یکی از راهکارهای موفقیت در آموزش را تبلیغات است تصریح کرد : با تبلیغات می توان جایگاه آموزشی را ارتقاء داد و همچنین توجه به افزایش کیفیت باید بیش از پیش مد نظر قرار گیرد.

وی همچنین به بحث مشورت اشاره و تصریح کرد: با مشورت کردن با یکدیگر می توانیم استعدادها و افکار مثبت در مجموعه را شناسایی و در راستای پیشبرد اهداف جهاددانشگاهی بکار گیریم.

آقای مهندس صابر بنی اسدی مدیرمرکز شماره شش جهاددانشگاهی همچنین بر ارتقای کیفیت آموزش در جهت جذب فراگیر و دانشجو تاکید و خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه موسسات زیادی کار آموزش را انجام می دهند با ارتقای کیفیت آموزش می توانیم رضایت متقاضیان را بدست آوریم.

وی همچنین بر انجام کار هدفمند و با برنامه ریزی در آموزش اشاره و تصریح کرد: امید است بتوانیم نیاز آموزشی استان را به بهترین حالت ممکن برآورده سازیم.

مهندس بنی اسدی بر لزوم فعالیت آموزشی در شهرستانهای مختلف استان تاکید و یادآورشد: جهاددانشگاهی باید چتر آموزشی با کیفیت خود را در سراسر استان بگستراند.

وی در پایان گفت: در کنار آموزش توجه به کارهای صنعتی و معدنی از اهمیت زیادی برخودار است که امید است با برنامه ریزی های لازم در آینده نه چندان دور بتوانیم گام های موثرتری را در این زمینه برداریم.