دیدار و گفتگو سرپرست جهاددانشگاهی استان کرمان با رییس دانشگاه شهید باهنر کرمان

۲۹ مهر ۱۳۹۹ | ۰۹:۰۲ آخرین اخبار اخبار واحد کرمان
به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان کرمان، دکتر بازمانده سرپرست جهاددانشگاهی استان با پروفسور طاهر رییس دانشگاه شهید باهنر استان کرمان با حضور معاونین و برخی از مدیران  جهاددانشگاهی در مورخ ۲۱ مهرماه ۱۳۹۹ دیدار و گفتگوکرد.
دیدار و گفتگو سرپرست جهاددانشگاهی استان کرمان با رییس دانشگاه شهید باهنر کرمان

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان کرمان، دکتر بازمانده سرپرست جهاددانشگاهی استان با پروفسور طاهر رییس دانشگاه شهید باهنر استان کرمان با حضور معاونین و برخی از مدیران  جهاددانشگاهی در مورخ 21 مهرماه 1399 دیدار و گفتگوکرد.

در ابتدا سرپرست جهاددانشگاهی استان کرمان، به معرفی پتانسیل ها و ظرفیت های جهاد دانشگاهی واحد کرمان پرداخت .

ایشان با تشریح بخشی از توانمندی‌ها و دستاوردهای جهاددانشگاهی در عرصه‌های مختلف علمی و فناوری خاطرنشان کرد: جهاددانشگاهی پلی بین دانشگاه و جامعه بوده و تلاش می کند با نگاه علمی و کاربردی به نیازهای جامعه و کشور پاسخ مناسب دهد.

دکتر بازمانده  بر همکاری با دانشگاه شهید باهنر و دیگر دانشگاه ها و  مراکز علمی و فناوری تاکید کرد و یادآور شد: برای ایجاد ارتباط سازنده و ثمربخش بین دانشگاه و صنعت همکاری همه جانبه با دانشگاه ها و صنایع یک ضرورت انکارناپذیر است و همچنین خواستار  تعامل و همکاری بین این دو نهاد علمی بویژه در بحث صنایع و معادن و پزشکی شد.

در ادامه پروفسور طاهر رئیس دانشگاه شهید باهنر ضمن عرض خوش آمد گویی، تبریک جهت سمت جدید دکتر بازمانده و با اشاره به چندین سال خدمت خود در جهاددانشگاهی، اظهار داشت: انقلاب فرهنگی توسط جهاد دانشگاهی اتفاق افتاده است، دانشجویان جهاددانشگاهی و روسای جهاد دانشگاهی به همراه دیگر دانشگاهیان  سفارت آمریکا را تسخیر کردند.

پروفسور طاهر خاطر نشان کرد: بسیاری از  نیروهای متخصص از زمان تاسیس جهاددانشگاهی استان کرمان در سمت های استانی و ملی مشغول به کار شده اند.

رئیس دانشگاه شهید باهنر استان کرمان در زمینه صنعت پزشکی به عملکرد پژوهشکده رویان  اشاره کرد و گفت: این پژوهشکده  بعد جهانی دارد.

در پایان وی جهاد دانشگاهی را پایگاه علمی و اجرایی بسیار خوبی در داخل دانشگاه باهنر  استان کرمان دانست و با تقدیر از فعالیت های جهاد دانشگاهی بر تداوم این فعالیت ها تاکید کرد.