سرپرست جدید جهاد دانشگاهی استان کرمان در بازدید از مرکز آموزشی جهاد دانشگاهی کرمان واقع در هوانیروز مطرح کرد

کارآفرینی و اشتغال‌زایی از اولویت‌های مراکز آموزشی کوتاه مدت جهاددانشگاهی

۱۲ مهر ۱۳۹۹ | ۱۱:۲۷ آخرین اخبار
به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی کرمان ، دکتر بازمانده سرپرست جدید جهاددانشگاهی استان کرمان در جریان بازدید آخر خود از مراکز و واحدهای زیر مجموعه، در مورخ ۸ مهرماه ۱۳۹۹ در جریان روند فعالیت های مرکز آموزشی شماره ۵ جهاد دانشگاهی استان قرار گرفت.
کارآفرینی و اشتغال‌زایی از اولویت‌های مراکز آموزشی کوتاه مدت جهاددانشگاهی

سرپرست جدید جهاددانشگاهی استان کرمان خاطرنشان کرد: کارآفرینی و اشتغال‌زایی جزء اولویت‌های جهاددانشگاهی است به همین دلیل تمام فعالیت‌های آموزشی این نهاد به سمت مهارت‌افزایی و توانمندسازی سازماندهی شده است.

دکتر بازمانده بر ایجاد دوره های تخصصی زبان کودکان در این مرکز  اشاره و خاطرنشان کرد: باید مبادی ورودی مراکز آموزشی که یکی از مهم‌ترین محل‌های افزایش فراگیر است با یک مدل خلاقانه به صورت تخصصی برنامه ریزی گردد و در عین حال به شکلی طراحی گردد تا تعداد رقبای مراکز آموزشی در این حوزه با اتکا با کیفیت غنی آموزشی و مدرسان متخصص و متعهد جهاد بلکه افزایش یابد .

در ادامه دکتر لشکری معاون آموزشی جهاددانشگاهی کرمان از برنامه های کلاسی و ارتقاء زیرساخت های کلاس های آنلاین  به ارائه گزارش پرداخت.

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان کرمان، در پایان دکتر بازمانده طی نشستی صمیمی با معاون آموزشی جهاددانشگاهی کرمان، مدیر مرکز شماره 5 جهاددانشگاهی و مجموعه همکاران شاغل در این مرکز، دیدار وگفتگو کرد .

یادآور می شود مرکزشماره 5 جهاددانشگاهی کرمان در بلوار هوانیروز کوچه شماره‌ 8 واقع شده است و در این مرکز دوره هایی مانند: زبان انگلیسی ویژه کودکان، نوجوانان، بزرگسالان ، دوره های کامپیوتر شامل ICDL برگزار می گردد.

شماره تماس مرکز شماره 5 جهاددانشگاهی استان کرمان: 32231828-32231827

آدرس مرکز: آدرس بلوار هوانیروز کوچه‌ 8