بازدید سرپرست جدید جهاد دانشگاهی استان کرمان از مراکز آموزش تخصصی کوتاه مدت جهاد دانشگاهی کرمان

۰۶ مهر ۱۳۹۹ | ۱۱:۰۶ آخرین اخبار
دکتر بازمانده سرپرست جدید جهاد دانشگاهی استان کرمان از مرکز آموزش تخصصی کوتاه مدت شماره یک جهاد دانشگاهی کرمان به همراه دکتر لشکری معاون آموزشی جهاددانشگاهی کرمان در مورخ ۵ مهرماه ۱۳۹۹ بازدید کرد .
بازدید سرپرست جدید جهاد دانشگاهی استان کرمان از مراکز آموزش تخصصی کوتاه مدت جهاد دانشگاهی کرمان

دکتر بازمانده سرپرست جدید جهاد دانشگاهی استان کرمان از مرکز آموزش تخصصی کوتاه مدت  شماره یک جهاد دانشگاهی کرمان به همراه دکتر لشکری معاون آموزشی جهاددانشگاهی کرمان  در مورخ 5 مهرماه 1399  بازدید کرد .

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی استان کرمان، این بازدید با هدف برگزاری جلسه شورای آموزشی در مرکز شماره یک جهاددانشگاهی  و بمنظور بررسی وضعیت مرکز و بازدید از دوره های آموزشی در حال اجرا و اجرای گفتمان نزدیک با همکاران شاغل در حوزه آموزش وفراگیران انجام شد .

دکتر بازمانده در این بازدید گفت: اولویت اول در مراکز آموزشی کوتاه مدت جهاددانشگاهی بحث کیفی سازی آموزش، رفع مشکلات زیرساختی و ارتقاء کیفی تجهیزات است.

در ادامه دکتر لشکری معاون آموزشی جهاددانشگاهی کرمان از برنامه های کلاسی و  نحوه کارسامانه امجد به ارائه گزارش پرداخت.

 به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان کرمان، در پایان دکتر بازمانده طی یک جلسه با معاون آموزشی جهاددانشگاهی کرمان، مدیر مرکز شماره یک جهاددانشگاهی و مجموعه همکاران شاغل در این مرکز، دیدار وگفتگو کرد و در این بین موضوعاتی همچون برنامه های آموزشی جدید متناسب در زمان شیوع بیماری کرونا، تولید محتوا در موضوعات مختلف آموزشی، بررسی  مزایا و معایب کلاس های آنلاین و نتایج ارزیابی سال 1398 مورد بحث و بررسی قرار گرفت و راهکارهای مناسب جهت عملیاتی شدن هر چه بهتر برنامه توسعه جهاد دانشگاهی و نحوه جذب  فراگیر مورد تاکید قرار گرفت.

یادآور می شود مرکز آموزش کوتاه مدت شماره یک‌ جهاددانشگاهی واقع در خیابان شریعتی  از قدیمی ترین مراکز آموزشی در شهر کرمان می باشد.

دوره هایی نظیر آموزش زبان های خارجه به صورت عمومی تخصصی و امادگی آزمون  IELTS ،MSRT ، FCE ,  دوره های عمومی  و تخصصی کامپیوتر  و فنی مهندسی  از جمله مهارت های هفت گانه  ICDL  ، اتوکد، فتوشاپ و برنامه نویسی در این‌مرکز برگزار می گردد.

ادرس : خیابان شریعتی کوچه شماره ۲۳

شماره تماس: ۳۲۲۵۰۷۵۶_۳۲۲۵۰۱۸۵